Disain pole ainult see, kuidas miski välja näeb,
vaid see, mis tunde see inimestes tekitab.

brändi kujundus / visuaalne identiteet / strateegia / sotsiaalmeedia graafika / trükiste kujundus / kunstiline juhtimine

Minu lähenemisviis igale projektile on alati sama – esmalt selgitada välja miks ning alles seejärel mis ja kuidas. Ma ei loo ainult ilusat kujundust, vaid lahendan probleeme ning kasutan strateegiapõhist lähenemist, et aidata sul jõuda sinna kuhu soovid oma brändiga jõuda.

Valmis pakettide seast saad valida endale meelepärase või paneme kokku just sinu ettevõtte vajadustele vastava paketi. Täpsema lisainfo saamiseks võta ühendust ning ära unusta oma ettevõttest ja unistustest lähemalt kirjutada. ok

VÕIMALIK BRÄNDI KUJUNDUS SISALDAB

— Põhilogo
— Sekundaarne logo
— Alternatiivsed märgid
— Muster või illustratsioon
— Värvipalett
— Kirjatüüpide valik
— Sotsiaalmeedia graafika
— Trükiste kujundus (visiitkaardid, tänukaardid, etiketid jms)

Oled valmis?

katre@katreeesmaa.com

KAS SA AINULT LOGO KUJUNDUST KA TEED?

Kahjuks mitte. Brändi kujundus on palju enamat kui ainult logo ning et kliendid saavutaksid edu, vajame terviklikku lähenemist nende visuaalsele identiteedile. See hõlmab lisaks logo disainile ka brändi strateegiat ja muid toetavaid elemente.

MILLISED ON MAKSETINGIMUSED?

Tasumine toimub kolmes osas. Ettemaks tasutakse broneeringu tegemisel enne projekti algust ning see tagab koha graafikus. Teine osamakse tasutakse peale logo kontseptsiooni kinnitamist. Viimane osamakse tasutakse vahetult enne projekti lõppu.

KUI KAUA ÜKS PROJEKT KESTAB?

Iga projekt on erinev ja kestvus oleneb projekti sisust. Üldiselt 8-12 nädalat.

MILLAL SAAKSID ALUSTADA?

Hooajast ja graafikust sõltuvalt võib minu kättesaadavus olla piiratud. Üldjuhul broneerin 1-2 kuud ette, võib ka juhtuda, et saame juba homme alustada. Täpsema kättesaadavuse info leiad kontakti lehelt.

Katré Eesmaa