Disain pole ainult see, kuidas miski välja näeb, vaid see, mis tunde see inimestes tekitab

Minu lähenemisviis igale projektile on alati sama – esmalt selgitada välja miks ning alles seejärel mis ja kuidas. Ma ei loo ainult ilusat kujundust, vaid lahendan probleeme ning kasutan strateegiapõhist lähenemist, et aidata sul jõuda sinna kuhu soovid oma brändiga jõuda.

brändi kujundus

sotsiaalmeedia graafika

trükiste kujundus

kunstiline juhtimine

visuaalne identiteet

strateegia

VÕIMALIK BRÄNDI KUJUNDUS SISALDAB

— 1:1 konsultatsioon
— Brändi strateegia ja mood board
— Põhilogo ja variatsioonid
— Värvipalett
— Kirjastiilide valik
— Muster või illustratsioon
— Sotsiaalmeedia graafika
— Trükiste kujundus
— Stiilijuhend

Valmis pakettide seast saad valida endale meelepärase või paneme kokku just sinu ettevõtte vajadustele vastava paketi. Täpsema lisainfo saamiseks võta ühendust ning ära unusta oma ettevõttest ja unistustest lähemalt kirjutada.

Oled valmis?

katre@katreeesmaa.com

Kas sa ainult logo kujundust ka teed?

Kahjuks mitte! Bränd on palju enamat kui ainult logo ning et kliendid edu saavutaksid on vaja terviklikku lähenemist nende visuaalsele identiteedile. See hõlmab peale logo ka läbimõeldud strateegiat ja muid toetavaid elemente.

Palju kõik kokku aega võtab ja millal saaksid alustada?

Projekti kestvus sõltub suuresti selle mahust ja kliendi tagaside kiirusest. Brändi kujunduse projekt kestab minimaalselt 8 nädalat. Hooajast ja graafikust sõltuvalt võib minu kättesaadavus olla piiratud. Üldjuhul broneerin 1-2 kuud ette, võib ka juhtuda et saame juba homme alustada.

Kuidas kujuneb hind? Maksetingimused?

Bränding ja kõik muu sellega seotud on investeering sinu ettevõttesse ja iseendasse. Projekti maksumus oleneb selle sisust ja keerukusest, enamus kliente jääb vahemikku 1000€-3000€. Täpsemad numbrid selguvad peale briifiga tutvumist ja info jagamist.

Tasuda saab kahes või kolmes osas. Ettemaks tasutakse broneeringu tegemisel enne projekti algust ning see tagab koha graafikus. Viimane osamakse tasutakse vahetult enne projekti lõppu. Makstud summad tagastamisele ei kuulu.

Mida pean omalt poolt tegema enne koostöö alustamist?

Sinus on kirge ja elevust loodava brändi suhtes.. Sulle meeldib kõik see mida oled siin siiani näinud ning oskad seda hinnata. Siiski on mõned asjad, millele peaks veel tähelepanu pöörama:

— Veendu, et sul hea ja ainulaadne brändi nimi, võimalusel registreeri kaubamärk
— Soeta vajalikud domeenid ja hõiva sotsiaalmeedia kasutajanimed (@kasutajanimi)
— Ole koostöövalmis, usaldav ja avatud meelega

Katré Eesmaa