Saa osa mõtlema panevate protsesside, mõjuvate lahenduste ja kaunite muundumiste täiuslikust tasakaalust

Bränding on kõige tõhusam kui see peegeldab sinu ettevõtte olemust ja hinge. See tähendab, et ma ei loo ainult niisama ilusat kujundust, vaid lahendan probleeme ning kasutan strateegiapõhist lähenemist. Õpin sind ja su ettevõtet tundma, et sinu bränd tõmbaks ligi õigeid inimesi. Lühidalt öeldes.. soovin muuta meie ühise aja võimalikult ühtseks ja lihtsaks, et saaksid sama kogeda ka oma ettevõttes.

brändi kujundus

visuaalne identiteet

strateegia

kunstiline juhtimine

sotsiaalmeedia graafika

trükiste kujundus

VÕIMALIK BRÄNDI KUJUNDUS SISALDAB

— Brändi strateegia
— Logo kujundus ja variatsioonid
— Värvipalett
— Kirjastiilide valik
— Muu toetav graafika ja lisad
— Stiilijuhis

Valmis pakettide seast saad valida endale meelepärase või paneme kokku just sinu ettevõtte vajadustele vastava paketi. Täpsema lisainfo saamiseks võta ühendust ning ära unusta oma ettevõttest ja unistustest lähemalt kirjutada.

Oled valmis?

katre@katreeesmaa.com

Kas sa ainult logo kujundust ka teed?

Lihtne vastus on ei. Bränd on palju enamat kui ainult logo ning et kliendid edu saavutaksid on vaja terviklikku lähenemist nende visuaalsele identiteedile. See hõlmab peale logo ka läbimõeldud strateegiat ja muid toetavaid elemente.

Milline on sinu tööprotsess?

Mõtestamine —

Et üksteist paremini tundma õppida ja mõista, uurin sinu ettevõtte eesmärke, sihtgruppi, konkurente ning palju muud. Järgneb koostöö Pinterestis, kus näen ära sinu visiooni. Selle kõige põhjal panen kokku brändi strateegia koos visuaalse inspiratsiooniga ehk mood boardiga.

Teostus —

Alustan visandamist ja kujundamist. Mis puudutab disaini, siis mängin eelnevalt erinevate lahendustega ning saadan ülevaatamiseks ja tagasiside saamiseks ühe sobivama ja tugevama kontseptsiooni. Kahe viimisitlemisvooru jooksul arutame, mis töötab ning mida võiks edasi arendada. Minu ülesanne on tagada, et see mida me loome, oleks kooskõlas sellega milline su ettevõte olla soovib ning mida sinu sihtgrupp vajab, seega aus suhtlemine ja tagasiside on väga tähtis. Kui lõppviimistlus on tehtud, siis loon ülejäänud lisamaterjalid.

Tulemus —

Lõpetuseks panen kokku stiilijuhise ning kui kõik on heaks kiidetud, siis annan üle kõik failid, mis on vajalikud sinu brändi lansseerimiseks. Nüüd jääb üle vaid rõõmu tunda ja tähistada.

Palju kõik kokku aega võtab ja millal saaksid alustada?

Sõltub suuresti projekti sisust ja keerukusest aga keskmiselt 2 kuni 4 kuud.  Hooajast ja graafikust sõltuvalt võib minu kättesaadavus olla piiratud. Üldjuhul broneerin 1-2 kuud ette aga võib ka juhtuda, et saame juba homme alustada.

Kuidas kujuneb hind? Maksetingimused?

Bränding ja kõik muu sellega seotud on investeering sinu ettevõttesse ja iseendasse. Täpsemad numbrid selguvad peale briifiga tutvumist ja info jagamist.

Tasuda saab kahes või kolmes osas. Ettemaks tasutakse broneeringu tegemisel enne projekti algust ning see tagab koha graafikus. Viimane osamakse tasutakse vahetult enne projekti lõppu. Makstud summad tagastamisele ei kuulu.

Mida pean omalt poolt tegema enne koostöö alustamist?

Sul on hea idee, sinus on kirge ja elevust loodava brändi suhtes.. Sulle meeldib kõik mida oled siin siiani näinud ning oskad seda hinnata. Siiski on mõned asjad, millele peaksid veel tähelepanu pöörama:

— Veendu, et sul hea ja ainulaadne brändi nimi, võimalusel registreeri kaubamärk
— Soeta vajalikud domeenid ja hõiva sotsiaalmeedia kasutajanimed (@kasutajanimi)
— Ole koostöövalmis, usaldav ja avatud meelega

Olen täiega valmis! Mis edasi?

Võta minuga ühendust, räägime, kirjutame, vajadusel kohtume. Seejärel allkirjastame kirjaliku kokkuleppe ja edastan ettemaksuarve, mis tagab koha graafikus. Pane tähele: üldjuhul broneerin 1-2 kuud ette aga võib ka juhtuda, et saame juba homme alustada.

Katré Eesmaa