Oled valmis oma ettevõttesse investeerima ja mõistad, et tähendusrikas ja ainulaadne disain täiustab ja edendab sinu brändi.

Minu lähenemisviis igale projektile on alati sama – esmalt selgitada välja miks ning alles seejärel mis ja kuidas. Ma ei loo ainult ilusat kujundust, vaid lahendan probleeme ning kasutan strateegiapõhist lähenemist, et aidata sul jõuda sinna kuhu soovid oma brändiga jõuda.

Kuulates ja väärtustades sinu mõtteid ja tagasisidet saan luua tähendusrikka ja autentse brändi, mis jutustab sinu lugu. Massimo Vignelli on hästi öelnud: “Clarity of intent will translate in to clarity of result, and that is of paramount importance in design.”

brändi strateegia / visuaalne identiteet / sotsiaalmeedia graafika / trükiste kujundus / illustratsioonid / kunstiline juhtimine

01 — mõtestamine

Eduka projekti vundamendiks on põhjalik ja mõtestatud eeltöö. Seega, esmalt uurimegi välja, kes sa brändina tegelikult oled. Üheskoos teeme läbi brändi strateegia sessiooni, kus harutame lahti brändi olemuse, loome kliendi persoona, analüüsime konkurente ja palju muud põnevat. See kõik annab meile enesekindlust ja motivatsiooni, et asuda järgmise etapi juurde.

02 — teostus

Kui visioon on paigas, siis alustangi ideede visandamist ning esitlen ühte kontseptsiooni. Kahe viimistlemise vooru jooksul arutleme selle üle mis töötab kui ka võimalikke arengu võimalusi. Siinkohal hindan väga ausat tagasisidet, sest ainult nii jõuame parima tulemuseni. Vajadusel viin sisse viimased muudatused ning kujundan lisamaterjalid.

01 — uus algus

Projekti lõppedes edastan vajalikud failid üheskoos brändi stiilijuhisega. See annab põhjaliku informatsiooni logo, värvide ja tüpograafia kohta ning kuidas igat elementi korrektselt kasutada. Olen ka edaspidi olemas kui on tarvis uusi reklaammaterjale kujundada või muid põnevaid ideid teostada. Nüüd on sinu aeg särada ja järgmised sammud teha!

Soovid koostööd teha?

Katré Eesmaa