Disain pole ainult see, kuidas miski välja näeb, vaid see, mis tunde see inimestes tekitab

Hoolikalt läbimõeldud brändi kujundus, mis peegeldab sinu ettevõtte olemust ja hinge ning on spetsiaalselt loodud kõnetamaks sinu ideaalset klienti. See katab kõik sinu esialgsed vajadused erinevatest logo tüüpidest kuni värvideni välja – tagades ajatu ja järjepideva stiili koos mõtestatud strateegiaga.

Minu lähenemisviis igale projektile on alati sama – esmalt selgitada välja miks ning alles seejärel mis ja kuidas. Ma ei loo ainult ilusat kujundust, vaid lahendan probleeme ning kasutan strateegiapõhist lähenemist, et aidata sul jõuda sinna kuhu soovid oma brändiga jõuda.

brändi kujundus

visuaalne identiteet

strateegia

sotsiaalmeedia graafika

trükiste kujundus

kunstiline juhtimine

VÕIMALIK BRÄNDI KUJUNDUS SISALDAB

— 1:1 konsultatsioon
— Brändi strateegia ja mood board
— Põhilogo ja variatsioonid
— Värvipalett
— Kirjastiilide valik
— Muster või illustratsioon
— Sotsiaalmeedia graafika
— Veebilehitseja favicon
— Trükiste kujundus 2x
— Stiilijuhis

Valmis pakettide seast saad valida endale meelepärase või paneme kokku just sinu ettevõtte vajadustele vastava paketi. Täpsema lisainfo saamiseks võta ühendust ning ära unusta oma ettevõttest ja unistustest lähemalt kirjutada.

Oled valmis?

katre@katreeesmaa.com

Kas sa ainult logo kujundust ka teed?

Kahjuks mitte! Bränd on palju enamat kui ainult logo ning et kliendid edu saavutaksid on vaja terviklikku lähenemist nende visuaalsele identiteedile. See hõlmab peale logo ka läbimõeldud strateegiat ja muid toetavaid elemente.

Milline on sinu tööprotsess?

Mõtestamine —

Et üksteist paremini tundma õppida ja mõista, uurin sinu ettevõtte eesmärke, sihtgruppi, konkurente ning palju muud. Järgneb koostöö Pinterestis, kus näen ära sinu visiooni. Selle kõige põhjal panen kokku brändi strateegia koos visuaalse inspiratsiooniga ehk mood boardiga.

Teostus —

Alustan visandamist ja kujundamist. Mis puudutab disaini, siis mängin eelnevalt erinevate lahendustega ning saadan ülevaatamiseks ja tagasiside saamiseks ühe sobivama ja tugevama kontseptsiooni. Kahe viimisitlemisvooru jooksul arutame, mis töötab ning mida võiks edasi arendada. Minu ülesanne on tagada, et see mida me loome, oleks kooskõlas sellega milline su ettevõte olla soovib ning mida sinu sihtgrupp vajab, seega aus suhtlemine ja tagasiside on väga tähtis. Kui lõppviimistlus on tehtud, siis loon ülejäänud lisamaterjalid.

Tulemus —

Lõpetuseks panen kokku stiilijuhise ning kui kõik on heaks kiidetud, siis annan üle kõik failid, mis on vajalikud sinu brändi lansseerimiseks. Nüüd jääb üle vaid rõõmu tunda ja tähistada.

Palju kõik kokku aega võtab ja millal saaksid alustada?

Projekti kestvus sõltub suuresti selle mahust ja kliendi tagaside kiirusest. Brändi kujunduse projekt kestab minimaalselt 8 nädalat. Hooajast ja graafikust sõltuvalt võib minu kättesaadavus olla piiratud. Üldjuhul broneerin 1-2 kuud ette, võib ka juhtuda et saame juba homme alustada.

Kuidas kujuneb hind? Maksetingimused?

Bränding ja kõik muu sellega seotud on investeering sinu ettevõttesse ja iseendasse. Projekti maksumus oleneb selle sisust ja keerukusest. Täpsemad numbrid selguvad peale briifiga tutvumist ja info jagamist.

Tasuda saab kahes või kolmes osas. Ettemaks tasutakse broneeringu tegemisel enne projekti algust ning see tagab koha graafikus. Viimane osamakse tasutakse vahetult enne projekti lõppu. Makstud summad tagastamisele ei kuulu.

Mida pean omalt poolt tegema enne koostöö alustamist?

Sinus on kirge ja elevust loodava brändi suhtes.. Sulle meeldib kõik see mida oled siin siiani näinud ning oskad seda hinnata. Siiski on mõned asjad, millele peaks veel tähelepanu pöörama:

— Veendu, et sul hea ja ainulaadne brändi nimi, võimalusel registreeri kaubamärk
— Soeta vajalikud domeenid ja hõiva sotsiaalmeedia kasutajanimed (@kasutajanimi)
— Ole koostöövalmis, usaldav ja avatud meelega

Katré Eesmaa