Disain pole ainult see, kuidas miski välja näeb,
vaid see, mis tunde see inimestes tekitab.

Minu lähenemisviis igale projektile on alati sama – esmalt selgitada välja miks ning alles seejärel mis ja kuidas. Ma ei loo ainult ilusat kujundust, vaid lahendan probleeme ning kasutan strateegiapõhist lähenemist, et aidata sul jõuda sinna kuhu soovid oma brändiga jõuda.

brändi kujundus / visuaalne identiteet / strateegia / sotsiaalmeedia graafika / trükiste kujundus / kunstiline juhtimine

VÕIMALIK BRÄNDI KUJUNDUS SISALDAB

— 1:1 konsultatsioon
— Brändi strateegia ja mood board
— Põhilogo, variatsioonid ja alternatiivsed märgid
— Värvipalett
— Kirjastiilide valik
— Muster või illustratsioon
— Sotsiaalmeedia graafika
— Trükiste kujundus
— Stiilijuhend

Valmis pakettide seast saad valida endale meelepärase või paneme kokku just sinu ettevõtte vajadustele vastava paketi. Täpsema lisainfo saamiseks võta ühendust ning ära unusta oma ettevõttest ja unistustest lähemalt kirjutada.

Oled valmis?

katre@katreeesmaa.com

MILLINE ON SINU TÖÖPROTSESS?

I nädal — konsultatsioon ja eeltöö
II nädal — visuaalne inspiratsioon ja brändi strateegia
III nädal — tagasiside ja disaini loomine
IV nädal — disaini loomine
V nädal — tagasiside ja viimistlemine
VI nädal — graafiliste elementide ja lisade loomine
VII nädal — tagaside ja viimistlemine
VIII nädal — stiilijuhis ja failide üleandmine

Ajakava oleneb projekti sisust ning võib projekti käigus muutuda.

KAS SA AINULT LOGO KUJUNDUST KA TEED?

Kahjuks mitte. Brändi kujundus on palju enamat kui ainult logo ning et kliendid saavutaksid edu, vajame terviklikku lähenemist nende visuaalsele identiteedile. See hõlmab lisaks logo disainile ka brändi strateegiat ja muid toetavaid elemente.

MILLINE ON MINU INVESTEERING? MAKSETINGIMUSED?

Kuna iga ettevõtte vajadused on erinevad, siis on võimalik valida valmis pakettide seast või paneme kokku just sulle sobiva. Investeeringu suurus oleneb projekti sisust ja keerukusest, enamus kliente jääb vahemikku 1200€-3600€.

Tasumine toimub kolmes osas. Ettemaks tasutakse broneeringu tegemisel enne projekti algust ning see tagab koha graafikus. Teine osamakse tasutakse peale logo kontseptsiooni kinnitamist. Viimane osamakse tasutakse vahetult enne projekti lõppu.

KUI KAUA ÜKS PROJEKT KESTAB?

Iga projekt on erinev ja kestvus oleneb projekti sisust. Üldiselt 8-12 nädalat.

MILLAL SAAKSID ALUSTADA?

Hooajast ja graafikust sõltuvalt võib minu kättesaadavus olla piiratud. Üldjuhul broneerin 1-2 kuud ette, võib ka juhtuda, et saame juba homme alustada. Täpsema kättesaadavuse info leiad kontakti lehelt.

KAS MA OLEN KOOSTÖÖKS VALMIS?

Sul peaks olema kirglik suhtumine ning aega ja energiat, mida investeerida oma ettevõttesse, samuti lugupidamine kvaliteetsesse disaini. Lisaks ei tee paha esimesel võimalusel oma kaubamärgi registreerimine, sotsiaalmeedia kasutajanimede ja domeenide hankmine. Ja mis kõige tähtsam — sa tunned, et ma olen sinu inimene :)

Katré Eesmaa