Disain pole ainult see, kuidas miski välja näeb ja töötab, vaid see, mis tundeid see tekitab

Teen koostööd ambitsioonikate ettevõtjate ja loovisikutega – aidates neil oma südamest juhitud visiooni ellu viia, luues hoolikalt läbimõeldud ja strateegial põhinevaid brändi kujundusi, mis peegeldavad ettevõtte olemust ja hinge.

Strateegiapõhine lähenemine loob narratiivi, mis resoneerub ettevõtte eesmärkidega ja köidab õigeid inimesi, tagades selle, et iga uus samm joondub kenasti brändi looga. See mida me loome on tunne.

brändi strateegia

visuaalne identiteet

brändi kujundus

kunstiline juhtimine

sotsiaalmeedia graafika

trükiste kujundus

VÕIMALIK BRÄNDI KUJUNDUS SISALDAB

— Brändi strateegia
— Kunstiline juhtimine
— Logo kujundus ja variatsioonid
— Värvipalett
— Kirjastiilide valik
— Muu toetav graafika ja lisad
— Stiilijuhis

Valmis pakettide seast saad valida endale meelepärase või paneme kokku just sinu ettevõtte vajadustele vastava paketi. Täpsema lisainfo saamiseks võta ühendust ning ära unusta oma ettevõttest ja unistustest lähemalt kirjutada.

Oled valmis?

katre@katreeesmaa.com

Protsess

Mõtestamine

Et üksteist paremini tundma õppida ja mõista, uurin sinu ettevõtte eesmärke, sihtgruppi, konkurente ning palju muud. Järgneb koostöö Pinterestis, kus näen ära sinu visiooni. Selle kõige põhjal panen kokku brändi strateegia koos visuaalse inspiratsiooniga ehk mood boardiga.

Teostus

Alustan visandamist ja kujundamist. Mis puudutab disaini, siis mängin eelnevalt erinevate lahendustega ning saadan ülevaatamiseks ja tagasiside saamiseks ühe sobivama ja tugevama kontseptsiooni. Kahe viimisitlemisvooru jooksul arutame, mis töötab ning mida võiks edasi arendada.

Minu ülesanne on tagada, et see mida me loome, oleks kooskõlas sellega milline su ettevõte olla soovib ning mida sinu sihtgrupp vajab, seega aus suhtlemine ja tagasiside on väga tähtis. Kui lõppviimistlus on tehtud, siis loon ülejäänud lisamaterjalid.

Tulemus

Lõpetuseks panen kokku stiilijuhise ning kui kõik on heaks kiidetud, siis annan üle kõik failid, mis on vajalikud sinu brändi lansseerimiseks. Nüüd jääb üle vaid rõõmu tunda ja tähistada.

Tekkis küsimusi?

Katré Eesmaa