SAAME TUTTAVAKS

olen katré

loon hoolikalt läbimõeldud, ajatu ja elegantse lähenemisega brändi kujundusi ettevõtjatele ja loomingulistele professionaalidele

Elan koos abikaasa, poja, hullu koera ja hästi karvase kassiga Nõmmel roheliste mändide all. Kui ma parasjagu ei tööta oma suure laua taga, siis tõenäoliselt veedangi perega aega. Naudin väga joonistamist ning ma ei suuda raamatupoes disainiraamatutest niisama mööda kõndida. Tegelikult on mul bakalaureus sisearhitektuuri erialal ja olen töötanud täiesti erinevates valdkondades, leidmata oma õnnelikku kohta, kuid kõik muutus peale lapsega koju jäämist. Sukeldusin kordagi tagasi vaatamata graafilise disaini ja brändi kujunduse maailma, leidsin oma tõelise kire ning siin ma olengi.

Ma ei jõua ära oodata, et teada saada millega sa tegeled, jagada sinuga kogu seda elevust ja positiivseid emotsioone ning tutvuda lähemalt su visiooniga.

Oled valmis? Võta minuga ühendust siin.

protsess

01

planeerimine

Alustan oma tööprotsessi alati sellega, et õpin klienti paremini tundma. Mis teeb sinust, sinu? Millised on su brändi ja ettevõtte eesmärgid? Saadan sulle põhjaliku küsimustiku, üheskoos kogume Pinteresti inspireerivaid pilte ning vajadusel lepime kohtumise kokku. Saadud informatsiooni põhjal panen kokku brändi strateegia ning toon välja sinu brändi ja ettevõtte eesmärgid.

02

kujundamine

Peale põhjalikku eeltööd algabki disainiprotsess. Loon mood board-i, mis aitab meil edaspidi õigel rajal püsida ning valin sobivad värvid. Seejärel võtan endale aega ideede visandamiseks ning esitlen ühte logo kontseptsiooni, mida hakkan töötlema. Selles etapis on tähtsal kohal sinu poolne detailne ja õigeaegne tagasiside. Arvan, et ainult nii jõuame parima tulemuseni.

03

tulemus

Kui viimane lihv on antud, kujundan kõik ülejäänud brändi elemendid. Projekti lõppedes edastan sulle Dropboxi lingi, kust leiad kõik vajalikud failid ning saad need mugavalt alla laadida. Vaatame veel kõik üheskoos üle ning vastan hea meelega sinu viimastele küsimustele. Peale seda jääb üle ainult tähistada!

nii nad räägivad

reili

reili, reili küünruss photography

“Katré on heade ideede ja laia silmaringiga, ta kuulas mu muret ja oli kohe valmis kõik ümber mängima. Koostöö sujus hästi.”

kristi

kristi, kristi kullerkupp photography

“Lemmik osaks oli Pinteresti kasutamine, mis oli ka mu enda jaoks inspireeriv ja avastamisrohke. Katré on väga põhjalik, ta leiab üles just need õiged asjad ning suudab alati midagi ilusat ja oma välja mõelda. Kõik läks imehästi!”

kristin_testimonial

kristin, pun intentions

“Tal on väga mõnus struktueeritud tööprotsess, mis tegi kõik väga lihtsaks. Kohe alguses sain kindlustunde, et oleme ühel lainel. Super kogemus!”