olen Katré. minu supervõimeks on hoolikalt läbimõeldud, ajatu ja elegantse lähenemisega brändi kujundus ja disain

SAAME TUTTAVAKS

Elan koos abikaasa, poja, hullu koera ja hästi karvase kassiga Tallinnas, Nõmmel, roheliste mändide all. Kui ma parasjagu ei tööta oma suure laua taga, siis tõenäoliselt veedangi perega aega.

Naudin väga joonistamist ning ma ei suuda raamatupoes disainiraamatutest niisama mööda kõndida. Tegelikult on mul bakalaureus sisearhitektuuri erialal ja olen töötanud täiesti erinevates valdkondades, leidmata oma õnnelikku kohta, kuid kõik muutus peale lapsega koju jäämist. Sukeldusin kordagi tagasi vaatamata graafilise disaini ja brändi kujunduse maailma ning leidsin oma tõelise kire.

millega saan aidata

LOGO KUJUNDUS

BRÄNDI IDENTITEET

TRÜKIDISAIN

LOOVJUHTIMINE

NIME KONSULTATSIOON

BRÄNDI STRATEEGIA

protsess

PLANEERIMINE

Alustan oma tööprotsessi alati sellega, et õpin klienti paremini tundma. Mis teeb sinust, sinu? Millised on su brändi ja ettevõtte eesmärgid? Saadan sulle põhjaliku küsimustiku, üheskoos kogume Pinteresti inspireerivaid pilte ning vajadusel lepime kohtumise kokku. Saadud informatsiooni põhjal panen kokku brändi strateegia ning toon välja sinu brändi ja ettevõtte eesmärgid.

KUJUNDAMINE

Peale põhjalikku eeltööd algabki disainiprotsess. Loon mood board-i, mis aitab meil edaspidi õigel rajal püsida ning valin sobivad värvid. Seejärel võtan endale aega ideede visandamiseks ning esitlen ühte logo kontseptsiooni, mida hakkan töötlema. Selles etapis on tähtsal kohal sinu poolne detailne ja õigeaegne tagasiside. Arvan, et ainult nii jõuame parima tulemuseni.

TULEMUS

Kui viimane lihv on antud, kujundan kõik ülejäänud brändi elemendid. Projekti lõppedes edastan sulle Dropboxi lingi, kust leiad kõik vajalikud failid ning saad need mugavalt alla laadida. Vaatame veel kõik üheskoos üle ning vastan hea meelega sinu viimastele küsimustele. Peale seda jääb üle ainult tähistada!