Laen postitusi
 • brändi lansseerimine

  Uus brändi kujundus või värskenduskuur on valmis saanud, mis edasi?  Nüüd on aeg käised üles käärida ja tööle hakata! Brändi lansseerimine on iga ettevõtte jaoks põnev aeg ning see ei tohiks piirduda pelgalt uue profiilipildi üles laadimisega või kodulehel Publish nupule vajutamisega. Kirjutan lähemalt kuidas edukalt oma uut brändi lansseerida ning seda kõike just väikeettevõtjale mõeldes.

 • õige aeg rebrändinguks

  Aasta hakkab lõppema ning see on suurepärane aeg teha ülevaade oma ettevõtte tegemistest, saavutustest ja asjadest mis ei läinud plaanipäraselt. Samal ajal kui püstitad uueks aastaks uusi eesmärke, siis kuidas teha kindlaks kas su ettevõte vajab rebrändingut? Mis see üldse on ning millal seda tegema peaks?

 • sotsiaalmeedia piits ja präänik

  Keegi mäletab veel seda aega kui sotsiaalmeediat ei eksisteerinud? Ettevõtetel olid vaid vilkuvate elementidega ja galaktika taustaga kodulehed või polnud üldse kujundusega vaeva nähtud. Nüüd on aga kodulehe kõrval vaat et tähtsamgi sotsiaalmeedias olemine, kus elu käib aga hoopis omasoodu. See nõuab aega ja tähelepanu, kuid ilma ka justkui ei saa. Tahangi natukene kirjutada sotsiaalmeedia võludest ja valukohtadest just enda vaatevinklist.

 • 5 parimat investeeringut sinu loomingulisele väikeettevõttele

  Oled just loonud või loomas oma ettevõtet, kuid ei tea millega edasi minna? Kuhu ja kuidas veel investeerida? Kuidas teha parimad valikud kui võimalusi on nii palju? Mul on kliente, kes on oma asjaajamistes väga erinevates etappides. On neid, kes on alles maksnud ettevõtte asutamiseks riigilõivu või pole veel sedagi teinud ning on neid, kes on vaikselt omaette juba tükk aega nokkinud, kuid nüüd soovivad suuremalt avalikkuse ette tulla. Mõlemal juhul tullakse minu juurde ühe jutuga – nad soovivad teha oma ettevõtte jaoks õige investeeringu, mis aitaks neil edukalt edasi minna. Tuleb tuttav ette? Minu abil saavad nad brändi kujunduse, kuid alati küsitakse, et millele veel peaks tähelepanu pöörama… Järgnevalt toongi välja viis parimat investeeringut, mida saad oma väikese ettevõtte jaoks teha. Loodan, et on abiks.

 • ideest teostuseni ehk minu brändi kujundamise protsess

  Tavaliselt on nii, et inimene maksab raha ning ta saab mingi asja vastu. On see siis näiteks toit, rõivaese või minu puhul brändi või logo kujundus. Aga kuidas ühte või teist asja valmistatakse ja luuakse ning kui palju see aega võtab, see kaob kõik kuskile müra sisse ära. Mõnda see ei huvitagi, kuid paljud inimesed on uudishimulikud ning nad soovivad teada kuidas asju tegelikult tehakse ja mis toimub tagatubades. Tihti hakatakse hoopis teistmoodi mõtlema ning asju rohkem väärtustama kui ollakse tööprotsessiga rohkem kursis. Olen tähele pannud, et ka logo ja brändi kujundusega on sama. Arvatakse, et see on miski, mis sünnib üleöö ning võileiva hinna eest. Vastupidi, see on töö nagu iga teinegi. Seekord mõtlesingi, et annan põgusa ülevaate oma brändi kujundamise protsessist. Olenevalt projektist võivad loomulikult mõned etapid varieeruda, sest ega kõik pole kivisse raiutud ka. Alustame?

 • kuus nippi kuidas kodus paremini töötada

  Olen viimased paar aastat kodus töötanud ning võin alles nüüd öelda, et olen oma rütmi ja -süsteemi paika saanud ja üldse kodus töötamisega harjunud. See pole tegelikult nii lihtne kui tundub ning millegipärast paljud arvavad, et kodus töötamine võrdub päevast-päeva laisklemisega ning mitte midagi tegemisega. Ja siis teisalt on need, kes arvavad, et oh kui äge, ju siis pappi tiksub nagu muda, et kodus töötab. Tegelikult ei ole nii. Kuidas vastupidist tõestada ning mitte langeda motivatsioonipuuduse lõksu? Allpool panengi kirja kuus lihtsat punkti, kuidas kodus töötamine võimalikult meeldiv ja produktiivne oleks ning kontorist-koju üleminek sujuvam oleks.