5-kohta-kust-inspiratsiooni-leida-katre-eesmaa-blogi

5 kohta kust inspiratsiooni leida

Klassikalised kohad kust loomingulist innustust saada on muusika, loodus, inimesed, ümbruskond, emotsioonid.. Kuna tänapäeval toimub pea kõik juba internetis, siis allpool olengi kirja pannud viis enda lemmik kohta kust käin ideid ammutamas. Sarnaseid veebilehti on veel, kuid need viis on sellised kuhu satun tihedamalt ning kus võin pikka aega seigelda. Umbes nagu vaatad YouTube’ist ühte armast kassivideot ja paar tundi hiljem avastad, et pole ikka sellest armsast nõiaringist välja saanud.

Pinterest

Kellele ei meeldiks Pinterest? See on lõputu ideede kataloog, sisestad otsingusse märksõna ning pinnid ehk salvestad endale meelepärase pildi vastavasse kausta. Nagu kleepsude kogumine või kollaažikaustikute tegemine üheksakümnendatel. Ise kasutan seda koostöös klientidega inspiratsioonitahvlite koostamisel, samuti on mul seal mitmeid erinevate teemadega tahvleid, alates tekstuuridest kuni looduseni välja. Minu Pinteresti lehega saad tutvuda siin.

Designinspiration

Designinspiration on nagu Pinterest, aga disainile suunatud. Hästi kureeritud ja silmale ilus vaadata. Üks mugav asi selle saidi juures on see, et pilte saab värvi järgi sorteerida. Sinine esmaspäev? Vaata siis vahelduseks kollaseid pilte, lihtne. Designinspirationi kasutamiseks ei pea olema liige, kuid registreeritud liikmed saavad omale võimaluse pilte salvestada samamoodi nagu Pinterestis.

Typewolf

Typewolf on suurepärane koht disaineritele või niisama fondi hullude jaoks. Sealt leiab sadu erinevaid kombinatsioone, nõuandeid ning ka alternatiive. Samuti on seal hea ülevaade ägedamatest veebifontidest ning reaalsetest saitidest, kus neid kasutatakse.

Design Seeds

“All the flowers of all the tomorrows are in the seeds of today” – India vanasõna. Värvid, värvid, värvid! Meeletus koguses erinevaid värvipalette, üks uhkem kui teine.

Behance

Koht, kus pesitsevad graafiliste disainerite online portfooliod. Saab hea ülevaate globaalsest loomingust ning miks mitte sealt kaudu kellegi varrukast haarata ja koostööd teha.

ütle sõna sekka

Jaga oma mõtteid